Hírek
2022. Február 19. 15:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vonaton szállították, családi háznál árulták a drogot
A rendőrök őrizetbe vettek három kunmadarasi lakost, akiknél nagy mennyiségű kábítószergyanús anyagot találtak.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága, a Tisza Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály egységei és a Karcagi Rendőrkapitányság munkatársai összehangolt akció keretében több helyszínen - a karcagi vasútállomáson és két kunmadarasi családi háznál - jelentek meg február 17-én az esti órákban és elfogtak két nőt és egy férfit, akik a rendőrök információi szerint kábítószerrel kereskedtek – közölte a rendőrség.
A nyomozók a jogsértőknél, illetve az ingatlanok területén végzett kutatás során 1000 g súlyú fehér színű kábítószergyanús anyagot, 100 és 46 eltérő színű és méretű kábítószergyanús tablettát, továbbá 250 gramm és 14 alufóliába csomagolt fehér színű, kristályos állagú kábítószergyanús anyagot, valamint a vagyonvisszaszerzés érdekében tett intézkedések kapcsán nagy értékű műszaki cikkeket és nagy mennyiségű készpénzt foglaltak le.
A rendőrök a feltételezett elkövetőket előállítottak a rendőrkapitányságra, és gyanúsítottként kihallgatták. A nyomozó hatóság a terheltek őrizetbe vételéről határozott és előterjesztést tett letartóztatásuk indítványozására.
A Karcagi Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
