Városlista
2026. február 5, csütörtök - Ágota

Hírek

2016. Július 28. 11:18, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Vihar - Autók süllyedtek el az esővízben Budapesten

Vihar - Autók süllyedtek el az esővízben Budapesten

Három, az úton felhalmozódott esővízben elsüllyedt autót szabadítottak ki a tűzoltók csütörtök reggel a főváros X. kerületében, a Maglódi úton - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kisdi Máté közölte: az úttesten mintegy 100 méter hosszan 40 centiméteres magasságúra emelkedett a vízszint a csütörtök reggeli viharban. A bennragadt autókat a tűzoltóknak kellett kihúzniuk.

Sashalmon, a főváros XVI. kerületében egy családi ház pincéjéből egyméteres magasságúra duzzadt vizet szivattyúztak ki a tűzoltók, a VIII. kerületben pedig az autókat és a járókelőket veszélyeztető leszakadt faágakat kellett eltávolítaniuk - mondta a szóvivő.

Fotó: MTI illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld

Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését

2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk

A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.