Hírek
2019. Augusztus 03. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Vészfékezés miatt sérültek meg utasok az 1-es villamoson
Vészfékezés miatt sérültek meg utasok az 1-es villamoson péntek délután.
A BKV Zrt. az MTI megkeresésére azt közölte: fél kettő után a Vágány utcai megállóból kiinduló 1-es villamos vezetője vészfékezett. Az utasok ezután, az Erzsébet királyné útja megállóhelynél jelezték a járművezetőnek, hogy többen megsérültek. A mentők kilenc könnyű sérültet láttak el.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 04:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a benzin ára a volt védett ár alá csökkent
A benzin ára a volt védett ár alá csökkent - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter csütörtökön Facebook oldalán közzétett bejegyzésben.
