Városlista
2025. december 22, hétfő - Zéno

Hírek

2020. Május 01. 07:03, péntek | Belföld
Forrás: mti

Változik az Ausztriába tartó teherforgalom lehetséges útvonala

Változik az Ausztriába tartó teherforgalom lehetséges útvonala

A 7,5 tonnát meghaladó össztömegű tehergépjárművek péntektől csak a Hegyeshalom-Nickelsdorf autópálya határátlépési pontot használhatják Győr-Moson-Sopron megyében Ausztria felé - közölte a rendőrség a honlapján.

A közlemény szerint az osztrák hatóság tájékoztatása alapján május 1-jén 0 órától az érintett járművek az Ausztriába való belépéshez a Sopron-Klingenbach és a Kópháza-Deutschkrautz határátkelőhelyet már nem vehetik igénybe.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld

Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben

Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.

2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.