Hírek
2017. Június 06. 19:06, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Üzemanyag robbant fel egy szigetszentmiklósi családi ház pincéjében
Üzemanyag robbant fel egy szigetszentmiklósi családi ház pincéjében, miután a helyiségben tűz keletkezett, egy ember súlyosan megsérült - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedden az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, hogy a lángok egy 100 négyzetméteres családi ház pincéjében csaptak fel, majd a tüzet robbanások követték, mert a helyiségben nagyobb mennyiségű üzemanyagot tároltak. Egy embert a mentők súlyos égési sérülésekkel szállítottak kórházba - fűzte hozzá a szóvivő.
A tűz átterjedt a ház lakóterére és tetőszerkezetére, lángokat megfékezték, de az épület lakhatatlanná vált.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
