Hírek
2013. Február 14. 11:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Újra lesz nyári zenei fesztivál Várpalotán
Újra lesz könnyűzenei fesztivál Várpalotán: a Cseri parkerdőben rendezik meg július 18. és 20. között az Alfa Fesztivált - közölték a város vezetői és a szervezők csütörtökön.
Talabér Márta (Fidesz-KDNP), Várpalota polgármestere elmondta: az Alfa Fesztivál a korábban ugyanezen a helyszínen megrendezett Pannónia Fesztivál helyébe léphet. A városnak fontos, hogy legyen a Cseri parkerdőben színvonalas könnyűzenei fesztivál, és legalább ennyire fontos, hogy a szervezők megbízható partnerek legyenek.
Az Alfa Fesztiválon a Cseri parkerdő hat hektáros részén idén egy nagyszínpadon és két sátorban váltják majd egymás a magyar előadók, hogy koncertjeikkel több ezer fesztiválozót szórakoztassanak a legkülönfélébb zenei stílusokban - tájékoztatott Goreczki Szabolcs fesztiváligazgató.
Az első Alfa Fesztiválon biztosan fellép Deák Bill Gyula, a Magashegyi Underground, a The Carbonfools és az Irie Maffia is, rajtuk kívül várják a Belgát, a Lordot, az Anna and The Barbies és a Hősöket.
A szervezők a jegyárakat a hasonló fesztiválokhoz viszonyítva alacsonyabban tartják, a belépőket március elsejétől lehet megvásárolni.
Bővebb információk az alfafesztival.hu weboldalon olvashatók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 04:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a benzin ára a volt védett ár alá csökkent
A benzin ára a volt védett ár alá csökkent - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter csütörtökön Facebook oldalán közzétett bejegyzésben.
