Hírek
2017. Szeptember 13. 16:47, szerda |
Helyi sport
Forrás: albakosar.hu
Új centert szerződtetett az Alba Fehérvár - Elijah Macon érkezik
Az amerikai Chris Horton lábsérülése súlyosabb a vártnál, emiatt az Alba centere hosszú időre kidőlt...
A klub módosítaná a játékos szerződését, de addig is gondoskodott a pótlásáról, hiszen center posztra leigazolta a szintén amerikai Elijah Macont.
Az Alba Fehérvár honlapja számolt be róla, hogy a klub szerződést kötött a 23 éves, 206 centiméter magas Elijah Maconnel, aki vasárnap érkezik Fehérvárra és orvosi vizsgálat után bekapcsolódik a munkába. (A csapat jelenleg Lengyelországban vesz részt egy felkészülési tornán.)
Az amerikai játékos a West Virginia egyetemen játszott, az NCAA-ben a legutóbbi szezonban a nyolcaddöntőbe jutott csapatával. Simon Balázs ügyvezető szerint Macon játéka jól illik majd az Albáéba, az erős, jó felépítésű centertől nemcsak palánk alól, hanem középtávolról is pontokat várnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 16:00, hétfő | Külföld
Iráni konfliktus - Az izraeliek elsöprő többsége szerint Irán nyerte meg a háborút
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 11:00, hétfő | Életmód
Hőség - Folytatódik a kánikula a héten
A jövő héten folytatódik a kánikula: a hét elején általában 30 és 35 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet, míg a hét végén már jellemzően 33-38 fok várható a legmelegebb órákban.
