Hírek
2015. Szeptember 12. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint 800 próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Budapesten
Több mint 800 új, próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök jelenlétében - tájékoztatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke pénteken az MTI-t.
A Miniszterelnöki Sajtóirodának a kormányzati honlapon megjelent sajtómeghívójából kiderül: a mintegy 860 fős állományt a Készenléti Rendőrség Határrendészeti Igazgatóságának állományába nevezik ki, és a budapesti Hősök terén ünnepélyes keretek között teszik le esküjüket. A kormányfő az eseményen beszédet mond.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
