Hírek
2018. Augusztus 22. 19:04, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Tévét dobott az útra és öléssel fenyegezőzött egy őrjöngő férfi
Egy agresszív férfi tévét dobott az útra, majd kiabálni kezdett a járókelőkkel Mohácson kedden.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába augusztus 21-én 19 óra körül érkezett bejelentés arról, hogy Mohácson a Munkás utcában egy férfi agresszívan viselkedik. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy egy 24 éves helyi férfi egy televíziót dobott az útra, amely ettől széttört, majd az utcán lévő embereknek azt kiabálta, hogy megöli, megveri őket.
A rendőrök a férfit elfogták, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ellene garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 06. 07:00, csütörtök | Belföld
Jövő héten kedden lehet a köztársasági elnök választás
A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy a parlament jövő kedden válassza meg az új köztársasági elnököt.
2026. Augusztus 06. 05:00, csütörtök | Belföld
Országosan elérte, Budapesten meg is haladta a 40 Celsius-fokot a legmagasabb hőmérséklet
Országosan 40, Budapesten 43 Celsius-fok volt a legmagasabb hőmérséklet szerda délután, csapadék esélye kizárt - közölte a kormány a szerdai 16 órai, a hőségriasztásról a kormany.hu oldalon közzétett gyorsjelentésében.
2026. Augusztus 06. 04:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
A mostani energiaválság tanulságaira is válaszolva átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány szerdai ülésén - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán szerda este.
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
