Hírek
2016. Január 06. 07:49, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Terrorcselekménnyel gyanúsítanak egy robbantással fenyegető férfit Baranyában
Robbantással fenyegetett egy 18 éves férfi, akit kedden fogtak el a rendőrök Sellyén, terrorcselekménnyel való fenyegetéssel gyanúsítják - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
A rendőrség tájékoztatása szerint a férfi hétfőn késő este a 112-es segélyhívó telefonszámon fenyegetett robbantással, követelve, hogy ismerősét engedjék ki a börtönből.
A férfi beismerő vallomást tett, bűnügyi őrizetbe vették - ismertette a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
