Hírek
2018. Április 07. 09:58, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Táskát és ékszert lopott egy fehérvári nő egy Palotai úti áruházból
Pénteken délelőtt Székesfehérváron, a Palotai úton lévő áruházban próbált meg táskát és ékszereket lopni egy nő.
Székesfehérváron, a Palotai úton lévő áruházba kértek rendőri segítséget április 6-án délelőtt, mivel bejelentés érkezett arról, hogy egy nő fülbevalókat és egy táskát kísérelt meg az áruvédelmi eszköz eltávolításával, fizetés nélkül kivinni az üzletből. A kiérkező járőrök az 58 éves helyi lakost elfogták és a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
