Városlista
2025. december 21, vasárnap - Tamás

Hírek

2019. Április 15. 07:23, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Lefújták a sztrájkot a ferihegyi reptér földi kiszolgálói

Lefújták a sztrájkot a ferihegyi reptér földi kiszolgálói

Lefújták a hétfő reggelre meghirdetett sztrájkot a Malév Ground Handling földi kiszolgálónál, minden járat menetrend szerint közlekedik – közölte a Budapest Airport hétfőn reggel az MTI-vel.

A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér üzemeltetője vasárnap éjjel tudatta utasaival, hogy a Malév Ground Handlingnél hétfő reggel 5 és 9 óra között sztrájk lehet, az leginkább a Wizz Air, illetve a Tarom, az Air France és a KLM járatait érintette volna.

A társaság reggeli tájékoztatása szerint azonban a sztrájk elmarad, a járatinformációs rendszer szerint minden gép a meghirdetett menetrendnek megfelelően közlekedik.

Címkék: ferihegy, reptér, sztrájk

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld

Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben

Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.

2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.