Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2016. Május 31. 07:40, kedd | Belföld
Forrás: mti

Szíven szúrtak egy szolnoki nőt - belehalt a sérüléseibe

Szíven szúrtak egy szolnoki nőt - belehalt a sérüléseibe

Mellkason szúrtak egy nőt hétfő délután a szolnoki Széchenyi-lakótelepen, az 52 éves áldozat belehalt sérüléseibe. A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit három órán belül elfogták

- közölte a mentőszolgálat és a rendőrség. Kardos József, az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) Észak-alföldi Mentőszervezet Jász-Nagykun-Szolnok megyei kirendeltségének vezető mentőtisztje a szolnoki Amadeus Rádió információját az MTI-nek megerősítve elmondta: az áldozat szívéig hatolt a szúrás.

Tájékoztatása szerint a mentők rendkívül komoly beavatkozásokat végeztek a helyszínen, mindent megtettek, de az áldozat életét nem sikerült megmenteni.

A rendőrség a honlapján azt közölte: egy szolnoki lakásban megszúrtak egy 52 éves nőt, aki a helyszínen életét vesztette. Az első orvosszakértői vélemény és a rendőrök által beszerzett információk alátámasztották, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett. A szolnoki rendőrök a bejelentést követő három órán belül elfogták a város területén a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 47 éves szolnoki lakost.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld

NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat

Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg

2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld

Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés

Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.

2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld

Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke

Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.

2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére

Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére