Hírek
2017. Július 25. 19:34, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szinte teljesen helyreállt az áramszolgáltatás Baranyában
Befejezték az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelői a hétfő éjszakai vihar miatt áramszünetben érintett 11 középfeszültségű vonalon a hibák elhárítását Baranyában - közölte a szolgáltató kedd este az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint már minden középfeszültségű vonalon zavartalan az áramellátás.
Az E.ON szakemberi a késő esti órákig folytatják a munkát - tették hozzá, megjegyezve, hogy már minden szerelő azokon a kisfeszültségű hálózaton keletkezett egyedi hibákon dolgozik, amelyek csupán egy vagy néhány fogyasztási helyet érintenek.
Ezek jellemzően a házak tetőszerkezetének sérülésével összefüggő, egyedi hibák, többek között Ellenden és Magyarsarlóson, valamint Nagykozár szőlőhegyi részén. A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság kedd reggeli közlése szerint a hétfő este átvonult vihar a megye 17 településén - köztük Pécs keleti részén, Villányban, Pogányban és Szalántán - okozott áramkimaradást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
