Hírek
2019. Május 08. 08:07, szerda |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Székesfehérváron forgatja új klipjét a Fluor és Diaz
Székesfehérváron forgatják új klipjüket a Wellhello frontemberei Fluor és Diaz. A Wellhello egy új hangzású klippel tér vissza.
A Barátom című dal, nemcsak zeneileg, de képileg is újdonság lesz. A klip forgatásáról itt található videó!
A klipben Fluor egyik 2005-ös száma is visszakacsint majd. A két előadó nem tagadja, hogy megviselték őket az elmúlt hónapok, amikor megpróbálták összeugrasztani kettejüket. Szövetségük és barátságuk azonban annyira erős, hogy már Fluor is alkarján viseli a tetoválást, amit Diaz már évekkel ezlőtt magára varratott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 05. 07:35, szerda | Bulvár
Sziget - Újra magyar kézben a fesztivál
Újra magyar kézben a Sziget. Európa egyik legnagyobb fesztiválja az eddigi menedzsmenttel és szervezői csapattal, az egykori alapító, Gerendai Károly stratégiai vezetésével vág neki a 2026-os rendezvény szervezésének.
2025. November 05. 07:34, szerda | Életmód
Az év legnagyobb teliholdja lesz látható szerdán éjjel
Szerda éjszaka földközelbe ér a novemberi telihold, majd másnap szoros közelségbe kerül a Fiastyúk csillaghalmazzal - tájékoztatta a Svábhegyi Csillagvizsgáló kedden az MTI-t.
