Hírek
2018. Szeptember 21. 17:32, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Ráomlott a föld egy munkásra Komáromban
A helyi ipari park egyik újonnan épülő üzemében történt a baleset csütörtökön kora délután Komáromban.
Az építkezés során egy három méter mély munkagödörben dolgozó munkásra omlott a gödör fala. A föld nem temette be teljesen. A helyszínen nem volt egyedül, társai azonnal elkezdték a bajbajutott mentését. A segélyhívást követően a komáromi hivatásos tűzoltók érkeztek a helyszínre. A mentés során kiszabadították a sérültet és hordágyon kiemelték.
A súlyos sérüléseket elszenvedett dolgozót mentőhelikopter szállította kórházba a baleset helyszínéről.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
