Hírek
2017. Október 02. 04:19, hétfő |
Helyi
Forrás: blikk.hu
Random szétnyílhat az új iPhone 8 Plus
Az Apple már vizsgálja a panaszokat, melyek arról szólnak, hogy az új iPhone 8 Plus készülékek kijelzője elválik a háztól, mintha valami kinyomná belülről, így nyitva szét a telefon házát.
Az Independetnek az egyik szétnyíló mobil tulajdonosa azt mondta, töltés közben sikerült a telefonnak megvalósítani a mutatványt. Korábban az iPhone 3-as szériájának volt olyan hibája, hogy nem megfelelő töltővel töltve a mobil aksija felpúposodott és hasonló módon belülről szétnyomta a telefon házát. Az iPhone 8-at a tulaj állítása szerint a gyári töltővel és adapterrel töltötte.
Egy japán vásárló azt írta ki Twitterére, hogy már így érkezett telefonja a dobozban.

Az Apple annyit közölt a lap kérdéseire, hogy vizsgálják a két ügyet, próbálják minél hamarabb kideríteni, hogy konstrukciós szériahiba, esetleg gyártási hiba, akkumulátoros probléma okozta a balesetet vagy csak elszigetelt esetekről van szó. Az Independent azt írja, az akkumulátorok duzzadtak fel a telefonban, ám ezek nem jelentettek biztonsági kockázatot.
Tavaly a Samsung a Note7 telefonjaiba tett túl nagy akkumulátort, túl kicsi helyre. Ennek "felrobbanó" mobilok, majd egy világszintű szériavisszahívás lett a következménye, idén pedig a Note8 kisebb akkumulátorral érkezett. A dél-koreaiakhoz hasonlóan, a tavalyi iPhone 7 szériához képest az Apple az iPhone 8-akban csökkentette az aksi méretét, ám az új A11 Bionic chipnek és a továbbfejlesztett hardvernek hála állítják, hosszabb üzemidőt érnek így is el az új modellek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Életmód
Jónak lenni jó! - Egész napos műsorfolyammal zárul vasárnap a közmédia jótékonysági kampánya
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
