Hírek
2017. Október 05. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Rablógyilkosság áldozata lett egy idős asszony Tatabányán - 19 éves a gyanúsított
Belehalt bántalmazásába egy idős asszony, akit tatabányai házában raboltak ki, a két feltételezett elkövetőt őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán az MTI-vel. Egy 19 éves férfi és társa még vasárnap bántalmazta az idős nőt, majd készpénzt raboltak tőle. Az asszony, akire szomszédai találtak rá, kedden belehalt sérüléseibe.
A rendőrség hétfőn őrizetbe vette a két gyanúsítottat, és előterjesztést tett előzetes letartóztatásukra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
