Városlista
2026. február 5, csütörtök - Ágota

Hírek

2019. Március 28. 14:56, csütörtök | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

Profinak áll Kiliti Tamás - áprilisban debütál Székesfehérváron

Profinak áll Kiliti Tamás - áprilisban debütál Székesfehérváron

A Videoton Box Club fiatal ökölvívója Kiliti Tamás úgy döntött, hogy ő is csatlakozik a profik táborához és április 27-én, a Felix Promotion székesfehérvári gáláján már szorítóba is lép.

Tamás a BOX TV-nek elmondta, hogy testvérével és egyben edzőjével, Kiliti Ferenccel úgy érezték, hogy itt az ideje a váltásnak.

Kiliti Tamás idén lesz 24 éves és úgy döntöttek nem várnak tovább, szépen lassan elkezdik építeni a profi karrierjét. Hosszú távon természetesen a bajnoki címek szerzése a cél, magyar bajnoki és nemzetközi, de most a tapasztalatszerzés a legfontosabb. A tervek szerint kispehelysúlyban fog a profik között debütálni egy négy menetes mérkőzésen.

A felkészülést már meg is kezdték az áprilisi mérkőzésre, az alapozáson már túl vannak, és nemsokára kezdik a kesztyűs edzéseket. Úgy érzi, hogy a profi bunyó és a légkör sokkal inkább neki való, mint az amatőr volt és nagyon várja, hogy székesfehérváriként, hazai közönség előtt debütálhasson.

szekesfehervar.hu

Címkék: box, Kiliti Tamás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 05. 15:00, csütörtök | Sport

Emlékévvel és kiállítással tisztelegnek a száz éve született Grosics Gyula előtt

Grosics Gyula születésének századik évfordulóján, a róla elnevezett újbudai általános iskolában Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Testület elnöke meghirdette szerdán a Grosics100 emlékévet.

2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport

Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában

Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.

2026. Február 04. 07:32, szerda | Sport

Női vízilabda Eb - A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott az aranyéremért játszhat csütörtökön a funchali Európa-bajnokságon, miután a keddi elődöntőben ötméteresekkel 12-11-re legyőzte görög csapatot.

2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót

A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.