Hírek
2015. Augusztus 16. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Otthonában árult kábítószert egy keszthelyi férfi
Előzetes letartóztatásba került egy keszthelyi férfi, aki a lakásán nagy mennyiségben árusított különböző kábítószereket - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a rendőrség weboldalán.
Csütörtök délután kaptak bejelentést a rendőrök, hogy egy keszthelyi férfi napi rendszerességgel kábítószert árul otthonában. A nyomozók a lakásból éppen távozó vendégeket igazoltatták először, és kiderült róluk, hogy már korábban is vásároltak és fogyasztottak drogot.
A rendőrök ezután a gyanúsított lakásában átlátszó tasakokba csomagolva több száz grammnyi kábítószergyanús port, valamint kék, zöld és lila figurás tablettákat, a porciózáshoz használt mérleget, valamint több százezer forintnyi készpénzt találtak.
A 37 éves férfit őrizetbe vették, kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást ellene, a bíróság pedig előzetes letartóztatásba helyezte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
