Hírek
2019. Március 13. 14:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti/fotó: magyarnemzeticirkusz.hu
Összesen 22 városba viszi el gálaműsorát a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz

Októberig összesen 22 városba viszi el jubileumi gálaműsorát a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz – hangzott el az M1 szerdai műsorában.
Ifjabb Richter József cirkuszigazgató elmondta: a turné helyszínein több mint 200 alkalommal adják elő a gálaműsort 70 fős társulattal, nyolctagú fúvószenekarral, és több mint 100 idomított állattal. Az előadássorozat első állomása csütörtökön lesz Budapesten, a cirkusz 1500 fős utazósátrában.
Hozzátette: csütörtök délután interaktív ismeretterjesztő előadást tartanak a cirkuszban német nyelven tanuló állatorvos-hallgatóknak, a program célja, hogy a diákok testközelből ismerkedhessenek az egzotikus állatokkal.
Az előadások állomás időrendben: Budapest (XV. kerület), Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Békéscsaba, Orosháza, Szentes, Szolnok, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Hódmezővásárhely, Szeged, Balatonlelle, Pécs, Székesfehérvár, Győr, Mosonmagyaróvár, Sopron, Szombathely, Pápa, Budapest (XXII. kerület) és Veresegyháza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.