Városlista
2025. december 22, hétfő - Zéno

Hírek

2018. Szeptember 02. 18:34, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay

Országosan megnőtt a kereslet a nyaralók iránt

Országosan megnőtt a kereslet a nyaralók iránt

Országosan megduplázódott a kereslet a nyaralók iránt a két évvel ezelőttihez képest - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető elemzője az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában.

A szakértő ennek okát abban látja, hogy fellendült az ingatlanpiac, javultak a gazdasági kilátások és kedvezőek a hitellehetőségek.

A Velencei-tó ma már Budapest "előszobájának" számít, sokan több hónapra, vagy akár végleg odaköltöznek.

Az ingatlanokat továbbra is a Balatonnál a legkönnyebb eladni. Az árakat tekintve nemcsak az északi és déli oldalon, hanem a keleti és a nyugati part között is vannak különbségek. Az északi parton 316, míg a délin 360 ezer forint az átlagos négyzetméterár. Kelet és nyugat közül az autópálya közelsége miatt a keleti részen drágábbak az ingatlanok - mondta az elemző.

Címkék: ingatlan, nyaraló

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld

Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben

Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.

2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.