Hírek
2018. Május 23. 15:36, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Nem biztosított elsőbbséget
A kijelölt gyalogosátkelőhelyen sodort el egy gyalogost a székesfehérvári férfi.
Székesfehérváron, a Malom utca és a Mészöly Géza utca kereszteződéséhez kértek rendőri segítséget 2018. május 22-én délelőtt egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesethez, ahol egy Mercedes típusú személygépjármű 28 éves helyi vezetője kanyarodása közben nem biztosított elsőbbséget egy, a kijelölt gyalogosátkelőhelyen áthaladó gyalogosnak és elsodorta őt. A gyalogos a baleset következtében az úttestre esett és megsérült. A Székesfehérvári Rendőrkapitányság vizsgálja a baleset bekövetkezésének körülményeit.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
