Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2018. Augusztus 02. 08:15, csütörtök | Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu

Naponta ezerötszáznál is többen látogatják a megújult fehérvári strandot

Naponta ezerötszáznál is többen látogatják a megújult fehérvári strandot

Naponta átlagosan 1.500-1.600 vendég látogatja az idei szezonra megújult fehérvári strandot.

A legforgalmasabb nap július 29, vasárnap volt, amikor összesen 2.016 ember keresett felfrissülést a medencék mellett. Közülük 1.092 felnőtt és 924 diák vagy nyugdíjas. A mostani hőségben, meghosszabbított nyitva tartással este nyolcig várják a látogatókat!

Nem csak az elmúlt hétvége, hanem a július 14-15-i is közel volt a teltházhoz: július 14-én szombaton 1.568-an, vasárnap 1.627-en mentek ki a strandra. A július 21-én szombaton is viszonylag sokan voltak, ezen a napon összesen 1.460 ember strandolt, melyből 745 fő felnőtt és 715 fő gyermek, nyugdíjas.

A hétköznapokon is népszerű a megújult strand, ha nem is ilyen kedvező az időjárás, de a táborozó csoportokkal együtt az 1.500-1.600 fős vendégszámot is eléri naponta a létesítmény.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár

Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"

TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.

2025. Április 09. 07:38, szerda | Életmód

Csökkent az infláció

NGM: jelentős hatása van az árréscsökkentésnek: az infláció már márciusban 4,7 százalékra esett.

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára