Hírek
2020. Augusztus 14. 16:02, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Nagyszülei kertjében termesztette a kábítószert - VIDEÓ
A Sümegi Rendőrőrs munkatársai elfogtak egy 43 éves helyi lakost, büntetőeljárás indult ellene.
A Tapolcai Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 43 éves sümegi lakos ellen - közölte a rendőrség.
A férfi Sümegen, nagyszülei házának kertjében termesztette a kábítószert. A Sümegi Rendőrőrs munkatársai az elkövetőt 2020. augusztus 12-én délelőtt a helyszínen elfogták, előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták. A férfi elismerte a bűncselekmény elkövetését. Kihallgatása során elmondta, hogy a kábítószermagokat külföldön vásárolta, majd ő maga ültette el és folyamatosan gondozta a kikelt növényeket.
A házkutatás során az ingatlan udvarának hátsó részében összesen 10 tő, különböző fejlettségi állapotú kábítószergyanús növényt találtak és foglaltak le a tapolcai rendőrök, valamint a tároló helyiségből további 6 tő szárítás alatt álló növény került elő. Az elkövető sümegi tartózkodási helyén is több tételnyi kábítószergyanús szárított növényt foglaltak le a nyomozók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
