Hírek
2021. November 21. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nagy erőkkel keresték az idős férfit

A bátonyterenyei rendőrök és segítőik nagy erőkkel keresték az idős férfit.
A rendőrségre november 19-én 9 óra 28 perckor érkezett a bejelentés, miszerint helyismerettel nem rendelkező idős férfi a dorogházai otthonából eltűnt. A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság munkatársai, valamint egy kutyavezető és szolgálati kutyája, továbbá a HELP Mentőkutyás Egyesület tagjai közösen indultak azonnal az idős úr felkutatására. A férfit a rendőrök Mátramindszent külterületén, erdős, bokros területen 12 óra 5 perckor megtalálták. A segítségre szorulót a mentőszolgálat munkatársai további ellátása céljából kórházba szállították – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal