Városlista
2025. november 5, szerda - Imre

Hírek

2023. Január 25. 13:52, szerda | Sport
Forrás: mti

Messi mégis távozhat a PSG-ből

Messi mégis távozhat a PSG-ből

Sajtóhírek szerint fordulat állhat be Lionel Messi ügyében és a hétszeres aranylabdás futballista mégis távozhat a Paris Saint-Germain együttesétől.

Több médium is arról számolt be, hogy a hőn áhított világbajnoki trófea decemberi elhódítása után a 35 esztendős támadónak már nincs olyan címe, amit "üldöznie" kellene, ez pedig klubbéli kötelezettségeire is befolyással van.

A Marca című spanyol sportnapilap arról írt, Messinek már egyáltalán nem fontos, hogy Párizsban újabb és újabb trófeákat gyűjtsön, ezért klubszinten inkább érzelmi alapú döntéseket hozhat.

Erre alapozva a Marca szerint Messi ezért nem hosszabbította meg nyáron lejáró szerződését a PSG-vel, noha néhány hónapja még arról szóltak a hírek, hogy további egy évig marad a francia fővárosban. A legvalószínűbbnek azt tartja a lap, hogy Messi távozása esetén visszatér egykori sikerei színhelyére, az FC Barcelonába, ahol 2005 és 2021 között futballozott, ugyanakkor korábbi hírek az észak-amerikai ligában érdekelt Miami FC, a játékos gyerekkori első klubja, a Newell's Old Boys és a szaúdi al-Hilal érdeklődéséről szóltak.

Címkék: labdarúgás, messi, psg

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 05. 07:30, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - Győzelmet ért Szoboszlai gólpassza

A Liverpool Szoboszlai Dominik átadása után született góllal 1-0-ra legyőzte a Real Madridot hazai pályán a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójának keddi játéknapján.

2025. November 04. 07:47, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern

A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.

2025. November 03. 07:15, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen

A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

2025. November 02. 08:37, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 228. örökrangadót

A címvédő Ferencváros 4-1-re győzött az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának szombat esti rangadóján.