Hírek
2019. Február 25. 09:30, hétfő |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Megvan a Volán első győzelme a középszakaszban
Idegenben, a Salzburg vendégeként tudott győzni a Fehérvár AV 19 az EBEL-ben. Ezzel Hannu Jarvenpaa együttese megszakította rossz sorozatát, végre nyerni tudott a középszakaszban.
Erdély Csanádék végig vezetve 4-1-re nyertek Ausztriában.
A Salzburg csak egy kicsivel tud jobb mérleget felmutatni a Volánnál, hiszen a sógorok korábbi négy meccsükön csak három pontot tudtak szerezni - igaz ez is több volt mint a fehérváriak nulla egysége.
Ezért is volt rendkívül fontos a pontszerzés Salzburgban. Már a derbi elején rálépett a helyes útra a Volán, ugyanis Luttinen negyvenhárom másodperc után megszerezte a vezetést! A sokszor döntő fontosságú első harmadban többet próbálkozott kapura lövéssel a vendég együttes, egyszóval a bátorságnak sem volt híján a csapat.
Erdély Csanád mindjárt a középső játékrész elején kettőre növelte az előnyt, csak a harmad végefelé tudott szépíteni a Salzburg. De hiába! Jött Meland és megint kettővel ment a Fehérvár!
Állta a rohamokat a Volán a záró harmadban, és nem csak hogy nem kapott gólt, hanem még rá is tudott tenni egy lapáttal: Erdély üreskapus találatával 4-1-re nyert a Fehérvár AV 19.
Salzburg - Fehérvár AV 19 1-4 (0-1) (1-2) (0-1)
Gólszerző: VendeVelde, ill. Luttinen, Erdély (2), Meland.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:04, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban
Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.
2025. December 20. 09:47, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Győzött Miskolcon és élre állt az FTC
A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel
A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
