Hírek
2012. Április 28. 07:03, szombat |
Belföld
Forrás: OrientPress
Mégsem károsak a mobiltelefonok?
Még mindig nincs arra bizonyíték, hogy a mobiltelefonok károsak az egészségre.
A tudósok több száz mobil sugárzását megvizsgálták, és nem találtak egyértelmű összefüggést a rák kialakulása, az agyi funkciók megváltozása vagy a terméketlenség és a telefon használata között - számol be a BBC.
A tudósok ugyanakkor elmondták, a vizsgálatoknak még folyniuk kell, hiszen keveset tudunk a hosszú távú hatásokról. Hozzátették: a gyerekeknek továbbra is célszerű kerülni a mobilok folyamatos használatát.
Ez idáig a legnagyobb elemzés volt, mely a mobiltelefonok biztonságával kapcsolatban készült.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
