Hírek
2015. November 17. 07:43, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Megkéseltek egy nőt az éjjel Budapesten
Életveszélyes állapotban vittek kórházba a mentők az éjszaka egy nőt, akit a fővárosban késeltek meg - közölte kedd reggel honlapján a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a nő 23 éves, Tökölön élő élettársát gyanúsítják azzal, hogy szóváltás után, éjjel fél egy körül többször megszúrta áldozatát. A férfi ellen, akit keresnek a rendőrök, emberölés kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
Kedd kora reggel elfogták Tökölön a gyanúsított fiatalembert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
