Hírek
2012. Április 11. 07:03, szerda |
Belföld
Forrás: OrientPress
Már 8000 helyen lehet OTP SZÉP kártyával vásárolni

Az OTP Széchenyi Pihenőkártya (OTP SZÉP kártya) közel 300 000 felhasználója országszerte már több mint 8000 elfogadóhely közül választhat, ha egyszerűen és gyorsan szeretné kiegyenlíteni számláját.
Többek között a Starbucks vagy a Burger King éttermeiben, számos uszodában, fürdőben, és edzőteremben, vagy éppen magyarországi szálláshelyeken.
Az OTP SZÉP kártya kibocsátója, az OTP Pénztárszolgáltató Zrt. az első negyedév végéig több mint 8000 elfogadóhellyel kötött megállapodást, akik a szabadidős programok széles skáláját teszik elérhetővé a 300 000-et meghaladó kártyabirtokos számára.
Azok, akik nyaralni és pihenni szeretnének, több mint 5700 szálláshely közül választhatnak, köztük a Danubius Hotels, vagy épp a Hunguest Hotels szállodái közül. Akik épp nem utaznának el, de szívesen felkeresnének egy éttermet, vagy kávézót SZÉP kártyájuk segítségével ezt is megtehetik a Starbucks, a Burger King, a Don Pepe vagy a további 7000 vendéglátóhelyi partner valamelyikénél. Az aktív pihenés szerelmesei szintén találhatnak számukra megfelelő elfogadóhelyeket az OTP SZÉP kártya hálózatában, ugyanis számos fővárosi és vidéki edző- és fitneszterem mellett olyan uszodák és fürdők is elfogadják a plasztikot, mint a Dagály Fürdő vagy az Aquaworld Élményfürdő. És ha valaki egész más jellegű kikapcsolódásra vágyna: a Széchenyi Pihenőkártya szabadidős alszámlájával akár a Fővárosi Állatkertbe vagy az Operettszínházba is belépőjegyet válthat.
„Az OTP SZÉP kártya tavalyi bevezetésekor az volt az egyik célunk, hogy az idei, tömeges felhasználás idejére egy működőképes és hatékony elfogadóhelyi hálózatot tudjunk kiépíteni. Úgy véljük, hogy a több mint 8000 elfogadóhely által nyújtott 18 000 felhasználási lehetőség a munkánk sikerét és a SZÉP kártya népszerűségét igazolja. Reméljük, hogy a plasztikkártyán elérhető juttatások minél több felhasználó pihenését megkönnyíti majd” ¬– számolt be Róth Lajos az OTP Pénztárszolgáltató Zrt. vezérigazgatója.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.