Hírek
2022. Június 17. 09:42, péntek |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Magára hagyta csecsemőjét egy nő Baranyában, a pici meghalt
Emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság, miután egy magára hagyott újszülöttet találtak a Harkány közelében lévő márfai szőlőhegyen csütörtökön délután.
A csecsemő még életben volt, amikor rátaláltak, szakszerű ellátása ellenére azonban a kórházban meghalt.
A rendőrök police.hu oldalon lévő tájékoztatása szerint a horvát társszervek szerdán éjfél után értesítették a magyar rendőröket arról, hogy az eszéki kórházban elláttak egy nőt, aki vélhetően előző délután Magyarország területén megszülte a gyermekét, majd a csecsemőt magára hagyta.
A 31 éves horvát állampolgárságú nő ellentmondásos információkat adott arról, hogy pontosan hol adott életet a gyermeknek, azonban a rendőrök a beszerzett adatok alapján kutatásba kezdtek, végül a Harkány közelében fekvő Márfa szőlőhegyén csütörtökön délután találták meg az életben lévő újszülöttet.
A csecsemőt még a helyszínen ellátták, majd kórházba szállították, azonban életét már nem tudták megmenteni.
A horvát nő ellen tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
