Hírek
2018. Május 15. 15:30, kedd |
Kék hírek
Forrás: szekesfehervar.hu
Lopás miatt keresik a fehérvári rendőrök a képen látható férfit
A székesfehérvári rendőrök lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt keresik a fényképfelvételen látható férfit, aki pénztárcát tulajdonított el.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat nyomozást, ismeretlen tettes ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján az ismeretlen elkövető 2018. április 6-án 13 óra körül egy székesfehérvári étterem öltözőjébe besurrant, majd onnan egy pénztárcát tulajdonított el.

A férfi körülbelül 180 centiméter magas, vékony testalkatú és 50 év körüli. Haja rövid és őszes. Az elkövetéskor szürke, fehér és piros színű kabátot, szürke pulóvert, sötét színű nadrágot és fekete cipőt viselt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
