Hírek
2013. Augusztus 01. 13:45, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Lezárják este az M7-es autópályát Lepsény és Balatonvilágos között
Az elektronikus útdíj ellenőrző portáljának telepítése miatt csütörtök este sávlezárás, rövid időre teljes lezárás lesz az M7-es autópályán.
A Lepsény és Balatonvilágos közötti szakasz, a 82-es kilométernél történő lezárásáról az Állami Autópálya (ÁAK) Kezelő Zrt. tájékoztatta csütörtökön az MTI-t.
A közlemény szerint a korlátozás este nyolc órától a főváros és az országhatár irányába haladó forgalmat is érinti.
Az ellenőrző portál építéséhez be kell emelni egy gerendát is, emiatt egy rövid időszakra teljesen lezárják az M7-es autópályát a forgalom elől.
Az acél tartószerkezet beemelése után az útszakasz ismét teljes szélességben járható lesz.
Az ÁAK arra kéri az autósokat, hogy a balesetek elkerülése érdekében fokozottan tartsák be a sebességkorlátozásokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
