Hírek
2020. Október 27. 16:11, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: pixabay
Láncfűrésszel vágta meg a karját
A mentők kiérkezéséig a XVIII. kerületi rendőrök látták el a súlyosan sérült férfit.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. október 24-én 17 óra 34 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi láncfűrésszel megvágta a karját.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei tíz percen belül a helyszínre érkeztek. Kiss Béla őrmester és Homoki Richárd őrmester gyorsan cselekedett. A 90 éves férfi vérző karját szakszerűen leszorították, a vérzését elállították, és további ellátásra átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
