Hírek
2017. November 09. 09:11, csütörtök |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
KONDIPARK ÉPÜL A RÁC BÁNYÁBAN - HA AZ IDŐ ENGEDI, MÉG IDÉN ELKÉSZÜL
A szerdai munkaterület átadás után hamarosan elkezdődik egy sportpark kialakítása az Apatini utca és Rácbánya közötti területen.
A 90 négyzetméteres, részben fedett kondipark teljes egészében pályázati forrásból, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Nemzeti Szabadidős - Egészség Sportpark Program keretében épül.

Ha az időjárás is engedi, még ebben az évben elkészülhet a kivitelezés. Az erősítésre alkalmas, saját testsúlyos gépek között húzódzkodásra, tolódzkodásra, fekvőtámaszra, hasizom erősítésre, hátizom erősítésre, függeszkedésre alkalmas eszközök, továbbá egy fellépő és egy bordásfal kapnak helyet.

A csendes, nagyon jó levegőjű terület kiválóan alkalmas sportolásra, így a ráchegyiek nagyon örültek a sportpark hírének - tudtuk meg dr. Dienesné Fluck Györgyitől, a környék önkormányzati képviselőjétől.

A sportpark a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Nemzeti Szabadidős – Egészség Sportpark Program keretében pályázati forrásból kerül kialakításra, az Önkormányzatnak a terület előkészítéséről és a telepítést követően az üzemeltetésről kell gondoskodnia.
szekesfehervar.hu Fotó:Bácskai Gergely
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Életmód
Jónak lenni jó! - Egész napos műsorfolyammal zárul vasárnap a közmédia jótékonysági kampánya
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
