Hírek
2018. Január 18. 05:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kislányt és nagymamáját gázolt halálra Tiszaújvárosban, három évet kapott
Három év letöltendő fogházbüntetésre ítélte és négy évre eltiltotta a közúti járművezetéstől a Miskolci Törvényszék szerdán azt a lengyel kamionsofőrt,
aki járművével Tiszaújvárosban egy zebrán halálra gázolt egy kislányt és nagymamáját - tájékoztatta a másodfokú bíróság az MTI-t.
A közlemény szerint a bíróság helybenhagyta a Tiszaújvárosi Járásbíróság ítéletét, amely megállapította, hogy a vádlott 2015 szeptemberében a kamionnal egy tiszaújvárosi szervizút kereszteződésében jobbra kanyarodva nem adott elsőbbséget a kijelölt gyalogátkelőhelyen közlekedőknek.
A gyermek édesanyjának sikerült elkerülnie a balesetet, de a 17 hónapos kislányt és a babakocsit toló 52 éves nagymamát elgázolta a kamion. Mindketten a helyszínen meghaltak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
