Városlista
2025. május 5, hétfő - Györgyi

Hírek

2017. Július 19. 17:03, szerda | Helyi
Forrás: 24.hu

Kihátrál a magyar jégkorong mögül az eddigi főszponzor, a Mol

Véget ér a Mol és a jégkorongszövetség együttműködése – írja a 24.hu a cég közleményére hivatkozva. A Mol volt eddig a költségarányosan talán legsikeresebb magyar sportszövetség főszponzora.

Hogy mi vezetett a szakításhoz, az nem világos. A Mol szerint a szövetség talált új főszponzort, de erről a szövetség még nem jelzett.

A Mol közleményében azt írta, az utóbbi tíz évben mintegy egymilliárd forintot hagytak a jégkorongsportban, az utóbbi években évi 150-200 millió forint lehetett a támogatási összeg.

UPDATE:
A jégkorongszövetség közleményéből úgy tűnik, inkább ők mondták fel a szerződést. "Sajnáljuk, hogy a 2017/18-as szezonra már nem tudtunk kölcsönösen előnyös feltételekben megállapodni a Liga szponzorációjáról. Tekintve ugyanakkor, hogy 2017 év végéig a MOL a magyar válogatott főtámogatója, az MJSZ továbbra is stratégiai partnerként tekint a vállalatra és a jövőben is messzemenően teljesíti minden szerződéses kötelezettségét" – írják.

Címkék: hockey, hoki, jégkorong, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Május 05. 09:21, hétfő | PR

Megjelentek a tiktokos csalók

a fiataloknak minden platformon résen kell lenniük

2025. Május 05. 07:57, hétfő | Sport

Több mint 12 ezren futottak a Futókörök Napján

Több mint 12 ezren futottak a vasárnap ötödik alkalommal megrendezett Futókörök Napján, melynek keretében 21 helyszínen húzhattak futócipőt az érdeklődők.

2025. Május 05. 07:56, hétfő | Külföld

Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával

Az izraeli hadsereg (IDF) szombat éjjel bejelentette, hogy több tízezer azonnali behívót küldött ki a tartalékosoknak az iszlamista Hamász terrorszervezet ellen a Gázai övezetben jövő hétre tervezett hadművelethez.