Hírek
2020. Március 15. 08:22, vasárnap |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
Kiállítás, hajrágólok, döntetlen - nem bírt egymással a Vidi és a DVTK

Az utolsó húsz percben emberhátrányban játszott a MOL Fehérvár, mégis vezetést szerzett a 88. percben.
A Diósgyőr két minutummal később egyenlíteni tudott Sóstón, és kiharcolta a döntetlent a zárt kapus mérkőzésen.
A hétközi Magyar Kupa-meccs után szombat este már szurkolók nélkül rendezték az NBI-ben (is) a mérkőzéseket. Az első játékrészben a Vidi alakított ki több helyzetet, Petrjak már az első percben veszélyeztetett, Stopira fejese is ígéretes volt, Nikolics ziccerénél, pedig a gólvonal előttről szabadított fel a vendég védő. Hodzic és Houri is megkínálta Danilovic kapust, de gól nem esett.
A helyzetkihasználás a fordulás után sem javult - egyik félnél sem.10 perc után ismét Hodzic került nagy helyzetbe, ezúttal is mentettek a vendégek. A 60. percben Ivanovski került ziccerbe, de Kovácsik parádésan védett. Nem sokkal később egy szabadrúgásnál kellett tornáznia a Vidi hálóőrének, az ellenfél kapusának pedig Petrjak adott munkát. A 69. percben Funsho Bamgboye második sárga lapját is megkapta, ezzel emberhátrányba került a Vidi, ám a 88. percben 10 emberrel is sikerült megszereznie a vezetést! Szerencse is kellett hozzá és persze Nego kvalitásai, a magyar-francia játékos 13 méterről lőtt a kapuba! Sokáig nem örülhettünk, mivel két perc múlva egy szabadrúgásnál a felső kapufáról visszavágódó labdát Tabakovic a gólvonal mögé küldte.
MOL Fehérvár FC - DVTK 1-1 (0-0)
MOL Fehérvár: Kovácsik - Nego, Musliu, Stopira, Hangya - Houri, Pátkai - Funsho, Hodzic (Futács), Petrjak (Milanov) - Nikolics (Elek).
Gólszerző: Nego, ill. Tabakovic.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 07:36, csütörtök | Sport
Csányi Sándor: Amerikából, Ausztráliából és Argentínából is érkezhet játékos a magyar válogatottba
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a közeljövőben az Egyesült Államokból, Ausztráliából vagy Argentínából is érkezhetnek játékosok a magyar válogatottakba.
2025. Július 02. 07:53, szerda | Sport
Premier League - Kerkez Milos elköszönt a Bournemouth-tól
A labdarúgó Premier League-ben címvédő Liverpoolhoz igazolt Kerkez Milos közösségi média oldalán elköszönt a Bournemouth csapatától.
2025. Június 30. 07:38, hétfő | Sport
Osztrák Nagydíj - Norris győzelmével csökkentette a hátrányát összetettben
Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat vasárnap Spielbergben, így összetettben csökkentette hátrányát csapattársával, az ezúttal másodikként célba érő ausztrál Oscar Piastrival szemben.
2025. Június 24. 10:48, kedd | Sport
Törött újjal is a dobogón a Mitropa Ralin!
Juhász Csabi Velezdi Eszterrel és egy Mitsubishi EVO IX.-el vágott neki a számukra kalandos 58. Mecsek Rallynak.