Hírek
2020. Augusztus 06. 08:38, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kétkilónyi kábítószert foglaltak le a rendőrök Budapesten
Másfél kilogramm amfetamint és félkilónyi kábítószergyanús tablettát foglaltak le a rendőrök a főváros XIV. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu honlapon.
Kábítószer-kereskedelem bűntette miatt ismeretlen tettes ellen indult nyomozás - írták -, miután egy férfi feljelentést tett az ügyben.
Az ügy előzménye, hogy a férfit Rotterdamban megkérték, vigyen el egy csomagot Budapestre. Neki azonban gyanús volt a küldemény, ezért kinyitotta, és édesség meg illatszer mellett több fémdobozt, valamint több mint háromkilónyi "paszta állagú anyagot" talált.
A férfi bevitte a csomagot a XIV. kerületi kapitányságra, a nyomozók pedig megtalálták benne a tablettákat és az amfetamint.
A nyomozás során három férfi és egy nő került a rendőrök látóterébe, akik drogot akartak Hollandiából behozatni.
Az ügy szereplői közül három embert elfogtak és gyanúsítottként hallgattak ki, egy ellen pedig elfogatóparancsot adtak ki - derül ki a rendőrségi közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
