Hírek
2018. November 09. 13:19, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Két hét alatt kétszer fogták el ugyanazt a cigarettacsempészt az M3-ason
Két hét alatt kétszer kaptak el autójában nagy mennyiségű külföldi cigarettával egy férfit az M3-as autópálya Heves megyei szakaszán
- tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Észak-magyarországi Bűnügyi Igazgatósága pénteken az MTI-t.
A férfit először 2200 doboz, csaknem hárommillió forint értékű cigarettával állították meg az autópályán a NAV járőrei. Kihallgatták, de utána szabadon távozhatott, alig két hét múlva azonban egy másik autóval ismét lebukott. Akkor a csomagtartóban 2000 doboz, két és fél millió forintot érő, zárjegy nélküli dohányárut találtak, ezért a szabolcsi sofőrt visszaeső gyanúsítottként a pénzügyi nyomozók őrizetbe vették.
Az orgazdasággal gyanúsított férfi szabadságvesztésre, valamint jövedéki bírságra is számíthat - írták.
A bíróság időközben elrendelte a férfi bűnügyi felügyeletét: nem hagyhatja el otthonát és a bokáján nyomkövetőt kell viselnie - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
