Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2019. Január 06. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Két ember meghalt egy balesetben Bőny közelében

Két ember meghalt egy balesetben Bőny közelében

Két ember meghalt, kettő pedig megsérült egy balesetben a Győr és Bőny közötti úton - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szombaton az MTI-t.

Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy két autó ütközött össze a 8136-os úton, Bőny közelében. Egy embert a tűzoltók feszítővágóval emeltek ki az egyik járműből.

A megyei rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy a két sérültet a mentők kórházba vitték, az utat a helyszínelés idejére lezárták.

Címkék: Bőny, halálos baleset

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld

Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban

Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.

2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld

31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények

Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények

2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld

Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak

Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.