Hírek
2022. Augusztus 09. 15:50, kedd |
Helyi
Forrás: feol.hu
Kést szorított volt párja nyakához egy férfi a fehérvári kórházban, majd azzal fenyegette, hogy megöli
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya egy 40 éves székesfehérvári férfi ellen indított büntetőeljárást, aki volt párjára támadt annak munkahelyén.
Bejelentés érkezett 2022. augusztus 8-án kora délután a rendőrségre arról, hogy egy férfi Székesfehérváron, a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Hunyadi utcai rendelőintézetének egyik helyiségében egy ápolónőre támadt, akit fojtogatott, majd a nála lévő kést a nő nyakához szorította, miközben megöléssel fenyegette áldozatát. A dulakodás során megsérült 41 éves nőnek sikerült kiszabadulnia támadója szorításából, ekkor az elkövető menekülni próbált, azonban a közelben tartózkodók megállították és az egyenruhások kiérkezéséig feltartóztatták - írja a rendőrség.
A feltételezett elkövetőt a rendőrök előállították, kihallgatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Életmód
Jónak lenni jó! - Egész napos műsorfolyammal zárul vasárnap a közmédia jótékonysági kampánya
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
