Hírek
2019. Július 12. 16:05, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Késelés történt Isaszegen, egy férfit és egy nőt gyanúsítanak
Megkéseltek egy férfit csütörtök délután Isaszegen, a rendőrség egy férfit és egy nőt vett őrizetbe emberölés megalapozott gyanúja miatt – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrség internetes oldalán pénteken közzétett tájékoztatás szerint a 32 éves nő és a 37 éves férfi csütörtökön délután egy isaszegi házban támadta meg a 31 éves helyi férfit. Előbb a nő próbálta megszúrni a sértettet, aki az udvarra menekült, ahol a másik gyanúsított egy késsel mellkason szúrta. A sértettet a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték, ahol később belehalt sérülésébe.
A Pest megyei rendőrök rövid idő alatt azonosították, majd Isaszegen elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőit, akiket gyanúsítottként hallgattak ki és őrizetbe vételük mellett javasolják letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
