Hírek
2017. December 18. 09:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Késelés miatt őrizetbe vettek egy kiskőrösi férfit
Őrizetbe vettek a rendőrök egy 62 éves kiskőrösi férfit, aki megkéselte egy rokonát - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a férfi vasárnap délben családi vitába keveredett a vele egy lakásban élő 46 éves férfival, akit késsel hastájékon és mellkason szúrt. A sértett életveszélyesen megsebesült.
A nyomozók emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették a késelő férfit, és indítványozták előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
