Hírek
2019. December 08. 13:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Keddig lehet leadni az Angyalváró-Cipősdoboz adományokat
Keddig várja a karácsonyi ajándékokkal teli cipősdoboz-adományokat a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom és a Magyar Cserkészszövetség.
A mozgalom az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, hogy az Angyalváró-Cipősdoboz adománygyűjtés keretében idén 500 cipősdoboznyi karácsonyi ajándékot szeretnének összegyűjteni a Böjte Csaba ferences szerzetes által nevelt gyerekeknek.
Az adakozók december 10-ig tölthetik meg a cipősdobozokat gyerekjátékokkal, iskolaszerrel, írószerrel, édességgel, tisztálkodószerrel, könyvekkel és sportszerrel - tették hozzá.
Ismertették: tavaly 415 ajándékcsomag gyűlt össze. A Három Királyfi, Három Királylány Alapítvány a számlaszámára is várja az adományokat, további információ a www.haromkiralyfi.hu/angyalvaro-2019 oldalon érhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
