Városlista
2025. augusztus 19, kedd - Huba

Hírek

2013. Május 03. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu

Június 20-án jön az iPhone 5S

Június 20-án jön az iPhone 5S

Egy napvilágra került dokumentum szerint a júniusi WWDC-n mutatkozhat be az Apple következő okostelefonja.

A június 20-i WWDC közeledtével egyre inkább felforrnak a kedélyek. Információk szerint a cupertinói vállalat több fontos termék bejelentésére készül, ezek közül a legfontosabb pedig az iPhone 5S. Az iOS 7-tel együtt bemutatkozó, és értelemszerűen azzal piacra kerülő telefon külseje marad az eddig megszokott, csak a belső tartalom változik. Egyre biztosabb, hogy a 8 megapixeles kamera helyét egy 13 megapixeles egység veszi át, ami mellé egy 2 megapixeles előlapi társ is kerül majd.

A kiszivárgott dokumentum szerint már július folyamán megvásárolható lesz az Apple új mobilja, ám még igencsak kérdéses, hogy mennyire hihetünk a kínai dokumentumnak. Reméljük, az esemény közeledtével egyre több mindent tudhatunk meg az Apple 2013-as modellpalettájának egy igen fontos részéről.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval

Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal

2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld

Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő

Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.

2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld

Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ

A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.