Hírek
2018. Január 08. 18:45, hétfő |
Sport
Forrás: feol.hu
Horváth Tamás távozik Fehérvárról, a Videoton FC-ből
Három és fél éves fehérvári szerepvállalás után elköszön a Videoton FC együttesétől Horváth Tamás.
Az NB I-es labdarúgó bajnokság őszi idényét követően Marko Nikolics, a Videoton FC vezetőedzője úgy fogalmazott, hat játékostól megválik a klub a téli átigazolási időszakban. A kapus, Horváth Tamás az első távozó.
A játékos és a Videoton közös megegyezéssel bontottak szerződést. A most 30 éves hálóőr 2014 nyarán, szerződése lejártát követően, a Mezőkövesd csapatától igazolt Fehérvárra, ahol az első idényében 9 Ligakupa- és 2 Magyar Kupa-mérkőzésen állhatott a kapuban. A 2015-16-os szezont kölcsönben a Puskás Akadémiánál és a Mezőkövesdnél töltötte, majd visszatért Fehérvárra és további 6 MK-összecsapáson állt a vonal elé. 2016-tól a Videoton eddigi összes bajnokiján csereként várt bevetésre. Sajtóértesülések szerint Mezőkövesden folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:16, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Kisvárda otthon a Ferencvárossal szemben
A Kisvárda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga 27. fordulójának vasárnap esti zárásán.
2026. Március 22. 15:06, vasárnap | Sport
Gidai Máté és az Autósport!
Beszélgetés Gidai Máté autóversenyzővel, a húsvéti Rallycross Fesztivál előtt.
2026. Március 20. 10:00, péntek | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai Dominik: a PSG ellen is bármire képesek lehetünk
2026. Március 19. 10:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góllal járult hozzá a Liverpool továbbjutásához
Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal a kezdőcsapatban a Liverpool FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Galatasarayt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.
