Hírek
2013. Február 13. 17:15, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - Vas megyében további útszakaszok váltak járhatatlanná, elzárt település viszont nincs
A megerősödő szél miatt újabb útszakaszokat zártak le Vas megyében, egyelőre nem lehet közlekedni a Kám-Egervölgy és a Söpte-Salköveskút közötti útszakaszon. Így jelenleg 16 lezárt út van a megyében, a hó miatt elzáródott település azonban továbbra sincs Vasban - közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerda délután az MTI-vel.
Balogh Nikoletta tájékoztatása szerint a vasi tűzoltók eddig tizenkét esetben mentettek a hófúvás miatt elakadt járműveket.
Jelenleg két műszaki mentés van folyamatban, a Bük és Bükfürdő közötti útszakaszon egy tehergépjármű és egy személygépkocsi balesete miatt helyszínelés is zajlik, ennek idejére félpályás útzár van érvényben. A 86-os főúton tehergépjárművek műszaki mentése miatt még mindig tart a forgalomelterelés Hegyfalunál a 84-es főútra.
A közlemény szerint a mai napra berendelt száz dialízises beteg mindegyike eljutott kezelésre, szállításukban fennakadás nem volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 04:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a benzin ára a volt védett ár alá csökkent
A benzin ára a volt védett ár alá csökkent - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter csütörtökön Facebook oldalán közzétett bejegyzésben.
