Hírek
2017. Augusztus 24. 14:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: ksh
Hamarosan kezdődik az iskola – Ennyit költünk rá!
A KSH adatai szerint 2016 augusztusában és szeptemberében egy tanuló beiskolázása átlagosan 15 300 forintba került, az összes iskoláztatásra fordított összeg legnagyobb részét a ruházat és a cipő tette ki.
A szülői terheket némileg csökkentette, hogy a diákok 31 százaléka ingyenesen, 30 százalékuk pedig kedvezményesen jutott hozzá az iskolai étkezéshez, 696 ezer gyermek pedig ingyen kapta a tankönyveit.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
